Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karolinka Volley Fest 2011

26. 9. 2011

Fotky také na:

http://pumpari.rajce.idnes.cz/Karolinka_Volley_Fest_2011/

Konečná tabulka

 

Náhledy fotografií ze složky Karolinka Volley Fest 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nejsympatičtější hráčka

(Jana Šl., 28. 9. 2011 12:23)

Tak jak to bývá dobrým zvykem, tak se vyhlašují nejlepší hráči . Tentokrát se vyhlašovala i nejsympatištější hráčka turnaje a tu získala naše milá Oli. Gratulujeme. Zrovna takové skleničky ji chyběly do výbavy.

Karolinka ještě

(Jana Šl., 26. 9. 2011 22:55)

Nemůžu , nebo neumím přidat článek, tak to máte jako komentář :))

Karolinka

(Jana Šl., 26. 9. 2011 22:49)

Byl pátek navečer dne 23.9. a v nadšené sestavě jsme opět renoltem vyrazili směr Karolínka v Beskydech za našim velmi dobrým kamarádem Jardou Valiánem na první ročník turnaje.
Cesta klidná zpestřená koštováním burčáku doplněná konzumací řízků, okurek, štrůdlu, buchty a jáder. Samozřejmě bylo i několik zastávek a ty se opravdu vyvedly. Řidič Radek a navigátor Renda byli opět neomylní a přivezli nás na místo okolo půl desáté bez jakýkoliv zajíděk přes trochu nerovnou cestu. V penzionu Pod pralesem nás přivítali jak se sluší a patří, ubytování v pokojích „zima“, „jaro“ a „podzim“. Na místě už byli naši soupeři z Blanska, tak jsme se s nimi podělili o poslední burčák a o dobré Emilovo víno. Zvolili jsme kapitána Evu a opět jsme byli uvědomělí a šli jsme brzo spát jako správní sportovci,kteří dodržují životosprávu.
Probudili jsme se do krásného dne bez jediného mráčku s trochu chladným ovzduším, ale vyspinkaní do růžová s odhodláním podávat maximální sportovní i jiné výkony. Výborná snídaně na penzionu byla základem. Na turnaj dorazilo sedm družstev –
BŘECLAV - POŠTORNÁ PUMPAŘI
OSTROV U MACOCHY OSTROSTŘELCI
BOSKOVICE ASPV
BOJKOVICE-UH.BROD DRUHÝ DECH
LIPTÁL KVN
KAROLINKA SOKOL
VELKÉ KARLOVICE/VSETÍN VRŠÁK
Bylo domluveno, že bude hrát každý s každým na dva vítězné sety, konečný bod 25 nebo ve třetím 15. Průběhy utkání tentokrát byly různé. Začali jsme dobře výhra nad Karolínkou, potom jsme vyhráli první set nad Boskovicemi, ale pak nás přepadla trochu krize, takže jsme zápas do vítězného konce nedotáhli a následně prohráli i s Blanskem. To už jsme došli o naši směčařskou oporu Víťu (zase to koleno), snad to bude v co nejbližší době v pořádku. "Víťo, pevné nervy při tehabilitaci a ať ti ta pauza dlouho netrvá". Další dvě utkání výhra a šlo do tuhého, o třetí místo s velmi houževnatým mladým a perspektivním družstvem Bojkovice- Uherský Brod. Zmobilizovali jsme všechny síly fyzické i duševní a maďochům jsme nedali šanci, poslední zápas jsme si užili, vyhráli a skončili na bedně.
Večerní párty s pečeným beranem se vyvedla, opět jako obyčejně naši hráčky a hráči vydrželi do brzkých ranních hodin. To brzké ranní vstávání budeme muset příště přehodnotit. Ještě jednou bylo to bezva, takové ničení těla stojí za to a už se těšíme na další turnájek. Jak už psala Oli, fotky přidá a bude vše komplet. Všem zdar

Karolinka

(Olina, 26. 9. 2011 8:23)

Ježišmarja, já su po víkendu zničená....o článek tentokrát poprosím Janu a až zjistím, kde jsem zase nechala foťák, tak sem dám fotky.