Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál I. Pláteníka a J. Pavlova

8. 8. 2009

Sestava: Eva, Víťa, Aleš, Žofka, Radek, Pavel, Olina

Po vydařené páteční akci u Bzirských – kde se odehrál cestovatelský dýchánek Honzy a Jany K. – Srílankománie, se tuto sobotu  Pumpaři z Poštorné vydali na turnaj Memoriál I. Pláteníka a J. Pavlova na kurty SSK Břeclav. Letošní ročník tohoto tradičního turnaje měl nečekaně vyrovnanou úroveň, o níž se zasloužily týmy: Grufíci, Šíma a jeho parta, Co chceš, Hasiči, Podivín, S-ko team, Hodonín, Mikulov, Valtice a v neposlední řadě sestava Pumpařů. Systém turnaje byl vzhledem k počtu deseti mančaftů na dvě skupiny, ze kterých postupovali pouze dva první do semifinále.

První utkání jsme sehráli s partou ligáčů z Tatranu – družstvem Co chceš. Odhodili jsme respekt a nad očekávání 2:0 pro nás. Žofka trávil ještě včerejší zbytkáč. Laxní defenzivní hrou soupeřů jsme si tedy dokráčeli k prvnímu cennému vítězství v turnaji.

Druhým soupeřem nám byl tým domácích Hasičů (Igor a spol.), se kterým jsme si poradili také poměrně hladce ve dvou svižně odehraných setech. Žofka ještě tráví, ale už to mírně ustupuje.

Třetí utkání jsme sehráli proti klátičkám z S-ko teamu. Skóre 2:0 pro nás. Před posledním zápasem ve skupině nás Ježek napájel slivovicí. On věděl proč.

Čtvrtý a poslední zápas ve skupině byl právě proti Ježkově Podivínu, kde nám začalo téct do bot. Na sety 1:1, na body lépe pro nás.

Do semifinále jsme postoupili z prvního fleku.

V semifinálovém boji jsme narazili na Šímu a jeho partu z Brna a po celkově patřičně vyhecované atmosféře v obou setech, jsme vyhráli 2:0. Tohoto zápasu o postup do finále si ceníme nejvíce, byl pro nás nad očekávání exhibicí a výzvou do dalších bojů. Dokonalá souhra v poli a na saku raketové bloky  nás posunuli do finále. Jinými slovy: Hráli jsme a naše heslo je...NA KREV.

Ve finále náš čekali Grufíci.

Marná snaha… výšková převaha, přehled soupeřů o dění na hřišti a vypjatá atmosféra se podepsala na výkonech všech našich hráčů, kdy nám odešel zejména příjem a velké starosti nám taky dělaly smeče soupeřů, při kterých naše bloky vymetaly jak pavouky ze sklepa. Takže 2:0 pro Grufíky, ikdyž druhý set těsně 20:19.

I přes zdánlivý nezdar ve finále musím hodnotit turnaj pozitivně, jelikož se nám podařilo předvést několik pěkných volejbalových momentů.

Turnaj volejbalem samozřejmě nekončí, večerní akce byla v režii PUMP-ESKA. A na Kovárně to je nářez….

SOUPEŘI NA-ZDAR, HOSPODĚ A-HOJ

Zas někdy pod vysokou sítí…

-ow-

jiné fotky naleznete ještě na http://www.ovsbreclav.tksoft.cz/galerie/MPP2009/index.htm

 

Náhledy fotografií ze složky Memoriál I. Pláteníka a J. Pavlova

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

MPP

(Žofka, 13. 8. 2009 13:34)

Jo jo, opět jsem nepodcenil před turnajovou přípravu a řádně se na turnaj připravil. Jen věrný druh Aleš mě nenásledoval do Jamajky a po seanci valil dom na kutě (asi stárne). Turnaj proběhl z mého pohledu v pohodě a všeci hráli v rámci svých možností. Co se týká mé osoby a finále tak mě došla šťáva a nepomohla ani Ježkova medicína(skvělá meruňka. K poturnajové kci je zbytečné v mém případě se vracet, opět jsem prohrál souboj s alkoholem. Ale i tak se turnaj vydařil a moc díky hráčům i početným fanouškům za účast.