Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál I. Pláteníka a J. Pavlova

8. 8. 2009

Sestava: Eva, Víťa, Aleš, Žofka, Radek, Pavel, Olina

Po vydařené páteční akci u Bzirských – kde se odehrál cestovatelský dýchánek Honzy a Jany K. – Srílankománie, se tuto sobotu  Pumpaři z Poštorné vydali na turnaj Memoriál I. Pláteníka a J. Pavlova na kurty SSK Břeclav. Letošní ročník tohoto tradičního turnaje měl nečekaně vyrovnanou úroveň, o níž se zasloužily týmy: Grufíci, Šíma a jeho parta, Co chceš, Hasiči, Podivín, S-ko team, Hodonín, Mikulov, Valtice a v neposlední řadě sestava Pumpařů. Systém turnaje byl vzhledem k počtu deseti mančaftů na dvě skupiny, ze kterých postupovali pouze dva první do semifinále.

První utkání jsme sehráli s partou ligáčů z Tatranu – družstvem Co chceš. Odhodili jsme respekt a nad očekávání 2:0 pro nás. Žofka trávil ještě včerejší zbytkáč. Laxní defenzivní hrou soupeřů jsme si tedy dokráčeli k prvnímu cennému vítězství v turnaji.

Druhým soupeřem nám byl tým domácích Hasičů (Igor a spol.), se kterým jsme si poradili také poměrně hladce ve dvou svižně odehraných setech. Žofka ještě tráví, ale už to mírně ustupuje.

Třetí utkání jsme sehráli proti klátičkám z S-ko teamu. Skóre 2:0 pro nás. Před posledním zápasem ve skupině nás Ježek napájel slivovicí. On věděl proč.

Čtvrtý a poslední zápas ve skupině byl právě proti Ježkově Podivínu, kde nám začalo téct do bot. Na sety 1:1, na body lépe pro nás.

Do semifinále jsme postoupili z prvního fleku.

V semifinálovém boji jsme narazili na Šímu a jeho partu z Brna a po celkově patřičně vyhecované atmosféře v obou setech, jsme vyhráli 2:0. Tohoto zápasu o postup do finále si ceníme nejvíce, byl pro nás nad očekávání exhibicí a výzvou do dalších bojů. Dokonalá souhra v poli a na saku raketové bloky  nás posunuli do finále. Jinými slovy: Hráli jsme a naše heslo je...NA KREV.

Ve finále náš čekali Grufíci.

Marná snaha… výšková převaha, přehled soupeřů o dění na hřišti a vypjatá atmosféra se podepsala na výkonech všech našich hráčů, kdy nám odešel zejména příjem a velké starosti nám taky dělaly smeče soupeřů, při kterých naše bloky vymetaly jak pavouky ze sklepa. Takže 2:0 pro Grufíky, ikdyž druhý set těsně 20:19.

I přes zdánlivý nezdar ve finále musím hodnotit turnaj pozitivně, jelikož se nám podařilo předvést několik pěkných volejbalových momentů.

Turnaj volejbalem samozřejmě nekončí, večerní akce byla v režii PUMP-ESKA. A na Kovárně to je nářez….

SOUPEŘI NA-ZDAR, HOSPODĚ A-HOJ

Zas někdy pod vysokou sítí…

-ow-

jiné fotky naleznete ještě na http://www.ovsbreclav.tksoft.cz/galerie/MPP2009/index.htm

 

Náhledy fotografií ze složky Memoriál I. Pláteníka a J. Pavlova

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

High Blood Pressure - Hypertension

(AAgesasperydep, 24. 7. 2018 23:15)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-naturel-pour-homme-yves/

MPP

(Žofka, 13. 8. 2009 13:34)

Jo jo, opět jsem nepodcenil před turnajovou přípravu a řádně se na turnaj připravil. Jen věrný druh Aleš mě nenásledoval do Jamajky a po seanci valil dom na kutě (asi stárne). Turnaj proběhl z mého pohledu v pohodě a všeci hráli v rámci svých možností. Co se týká mé osoby a finále tak mě došla šťáva a nepomohla ani Ježkova medicína(skvělá meruňka. K poturnajové kci je zbytečné v mém případě se vracet, opět jsem prohrál souboj s alkoholem. Ale i tak se turnaj vydařil a moc díky hráčům i početným fanouškům za účast.