Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál I. Pláteníka

11. 8. 2007

Na volejbalových kurtech Slováckého sportovního klubu Břeclav se v sobotu 11.srpna 2007 sešlo deset týmů na 10.ročníkuMemoriálu Ivana Pláteníka“ smíšených družstev. Po zápasech ve dvou pětičlenných skupinách se do semifinálových bojů probojovali dva týmy břeclavské (Grufíci, Pumpaři) a dva brněnské (Šíma & spol., Sokol Židenice). Břeclavské týmy porazili své brněnské soupeře ve velmi zajímavých zápasech : Pumpaři – Sokol Židenice 2:1, Grufíci – Šíma & spol. 2:0. V zápase o 3.místo porazilo družstvo Šíma & spol Sokol Židenice 2:1 a obhájili tak loňské umístění.

Do finále nastupovali Pumpaři s tím, že oplatí Grufíkům porážku ze základní skupiny, kde ve vzájemném zápase prohráli 0:2. Svůj záměr potvrzovali velmi kvalitní hrou. Přesto po velmi vyrovnaném průběhu vyhráli první set Grufíci 20:19. Ve druhém setu se ovšem ukázala útočná síla Grufíků – Petra a Milana Pospíšilových – již v plné síle a zvítězili 20:15. Celý zápas vyhráli Grufíci 2:0 a připsali si tak další vítězství na letošních turnajích smíšených družstev.

Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášena Olina Wegielová (Pumpaři), nejlepším hráčem Milan Pospíšil (Grufíci).

Účastníci podle konečného umístění:

1Grufíci
2Pumpaří
3Šíma & spol.
4Sokol Židenice
5Hodonín
6Co cheš
7Kyberneti
8Plácači Mikulov
9Sebranci
10S-ko team

Text převzat z www.ovsbreclav.tksoft.cz/Breclav-200708.aspx - Tonda Kraicinger
(zde je i spousta fotek z fotoaparátu Tondy a Stani)

 

Náhledy fotografií ze složky Memoriál I. Pláteníka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Turnaj

(Žofka, 20. 8. 2007 14:59)

Jo, bylo to fajn.

Turnaj

(Olina, 14. 8. 2007 15:35)

Myslím, že se nám dlouho tak dobře nehrálo, jak v tuto sobotu, a že druhé místo jsme si opravdu zasloužili. A to, že mě vyhlásili nejlepší hráčkou turnaje, tak na tom má zásluhu celé družstvo, neboť bez vás a vaší bezvadné souhry na hřišti by si mě sotva někdo všiml. Já jsem jen mezičlánek a tvořím jednu šestinu týmu. Eva - skvělé pole a podání, Aleš - tvrdý útok na saku, Víťa - hecíř, co nikdy nezklame, Žofka - se vycajchnoval na bloku, Pavel - výborný příjem a podání. Večerní oslavy na Esku a na Kovárně se také vydařily. Super vydařená akce...