Jdi na obsah Jdi na menu
 


O melkovský pramének

17. 11. 2007

V silné sestavě ve složení Eva, Víťa, Žofka, Radek, Pavel, Renda, Franta, Honza a Olina jsme vyrazili na turnaj do Žďárné. Brzké ranní vstávání a zima jak v Rusku, tatraňácký ford naplněn proviantem v podobě moravského vína nás spolehlivě dovezl skrz malebnou zasněženou krajinou Boskovicka až do místa turnaje. Turnaj pořádalo Torpédo Melkov a nesl název O MELKOVSKÝ PRAMÉNEK. Dostavilo se celkem 6 pozvaných družstev, hrálo se na 2 skupiny po třech. Los nám přidělil do skupiny Radiměř (1:1) a pořádající Torpédo Melkov (1:1). Jako druzí ze skupiny jsme hráli semifinále s Adamovem (2:0). Ve finále jsme se utkali opět s domácím Torpédem. Boj to byl vyrovnaný a nervydrásající a jak se na finále sluší a patří, hrál se tie-break, který dopadl lépe pro nás. Obzvlášť Žofka si dal na tomto zápase záležet, koncovka byla jeho sólem na saku. Za svůj výkon byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Za první místo jsme dostali putovní pohár, 1 litr melkovského praménku a jiné ceny. Po turnaji jsme se přemístili na audienci na obecní úřad do Okrouhlé, kde nás pan starosta uctil drobnými dary. Pak už následovalo vyhlášení výsledků a zábava, která se protáhla až do půlnoci. Torpéďáci nás pohostili tradičně zabíjačkou a ukázalo se, že nejsou jen nadšenými sportovci, zdatnými organizátory, ale že mají mezi sebou i skvělé hudebníky. Program byl postupně prokládán i „zábavnými vsuvkami“ několika jedinců, které stálo za to zdokumentovat. Bohužel ale na foťáku došly baterky….

Díky za super turnaj, příště přijedem zase..

Pořadí:

1. Pumpaři Poštorná, 2. Torpédo Melkov, 3. Adamov, 4. Svitavy, 5. Radiměř, 6. Blansko

Fotky naleznete taky na stránkách Torpéda a Adamova.

 

Náhledy fotografií ze složky O melkovský pramének

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nechť ešče důho skáčů hráč turnaja

(adam, 23. 11. 2007 16:28)

ale čte..
žofko...kongratulejšn ;)

hodnocení II

(Žofka, 20. 11. 2007 15:03)

Hodnocení hráčů a hráček z mého pohledu:

Vítek a Eva: skvěle sehraná dvojice,tvrdé smeče a chytré ulívky Vítkovi zbraně na které soupeři nenašli obranu.Eva i po nemoci skvělý výkon na nahrávce i v poli.

Olina:
klasicky výborná hra v poli a na nahrávce.začíná vycházet komunikace se signálama s smečaři.

Pavel:
dobrá hra v poli i na smeči a na bloku, výborné podání (venku budem muset posunout plot)

Radek:
nečekaně dobře hrál na síti jak na bloku tak na smeči na to jak dlouho už nehrál nějaký zapas.

Honza:
klasicky moc toho neodehrál ale kdy mohl tam se snažil a plmáhal na příjmu a v poli. večerní akci je zbytečné popisovat - tak mě to teda....

Franta:
specializavaný opiječ soupeřů.nehrál ale svůj úkol splni na jedničku.

René:
největší překvapení pro mě,na co šáhl to mu vyšlo, smeč,blok, podání ještě trochu zlepšit příjem a hru v poli a bude to ok. jako večerní pařmen nic moc až na akci "hepčík".

Žofka:
celý turnaj nic kromě posledních pěti balónů v posledním setu finále - jinak u.n.h.(úplně na hovno).

Toť vše jiné názory nečekám protože to tady nikdo nečte a kdo čte ten má strach napsat vlastní nazor nebo komentář.

hodnocení

(Žofka, 20. 11. 2007 14:33)

Hodnocení sobotní akce z mého pohledu:
Skvěle připravená a provedená akce ze strany Torpéda Melkov.Po organizační stránce vše proběhlo bez průtahů a problémů. Večerní posezení s zabijačkou opravdu kapacitní kalba.Opět jsem prohrál zápas s alkoholem tak se za svůj stav a ostudu omlouvám.