Jdi na obsah Jdi na menu
 


O pohár pivnice Kormorán 2010

1. 5. 2010

První máj jsme letos oslavili a přivítali tradičním turnajem O pohár pivnice Kormorán. Zpočátku byly obavy týkající se počasí, ale nepříznivá předpověď meteorologů se jakýmsi zázrakem lednicko-valtickému areálu vyhnula. Během turnaje nespadla ani kapka, naopak svítilo sluníčko, tak jsme se ještě opálili. Jediným, co nás tížilo, byla hejna maxi komárů.

Družstva se rozlosovala do 2 skupin, kde hrál každý s každým. Do soubojů o bednu postupovali první dva ze skupiny, kteří se utkali pak do kříže s družstvy ze druhé skupiny. Na oběd byl vývar a svíčková na smetaně. Na večeři se grilovalo maso.

Po turnaji a vyhlášení výsledků pokračovala afterparty, skotačilo se u country kapely, mezi jejichž rytmy vnášel Laďa Bartoš svou kytarou a zpěvem prvky bigbítu. Nezvyklá kombinace…..Zábava trvala do čtyř do rána.

Díky všem za účast, díky Pumpařům za brigádu na obou hřištích, díky manželům Wozarovým za poskytnutí zázemí a za dobré jídlo, díky Žofkovi, že vše nachystal a že za náma přišel, díky Lence P. z Adamova, že napekla buchty, díky Schimanskému za fotky, díky Ježkovi za sponzorské dary (čajovky a bedýnky na víno), díky Emilovi za víno, díky Laďovi a jeho kytaře, a díky hlavně Pepovi, který se výborně zhostil pozice ředitele turnaje.

Pořadí:

  1. Dynamo Helsinky
  2. Holátka Brno
  3. Pumpaři Poštorná
  4. VK Osoblaha
  5. Ježci
  6. Ferda Mikulov
  7. Komáři Lanžhot
  8. S-ko team Břeclav

Nejlepší hráčka: Lenka Procházková (Dynamo Helsinky)

Nejlepší hráč: P.Šenkyřík (Holátka Brno)

Možná jsem nenapsala všechno, a tak své příspěvky můžete směrovat dole do komentářů.

 

Náhledy fotografií ze složky Apollo

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozdrav

(stana, 3. 5. 2010 15:09)

Ahojte Pumpaříci..jsem moc rád,že i přes invazi komárů se Vám turnaj povedl a moc mne mrzí,že mne lidi zradili a nemohli jsme se zučastniti..tak jsem misto toho šel do práce,aby jste měli hezke počasí,protože když já jsem o víkendu ve službě,tak je vždycky hezky-))přeji Víťovi brzké uzdravení a uvidíme se příště..19.6.na náš turnaj nemůžete,jak jsem četl,tak se uvidíme buď v Dřevěnici nebo zase u Vás-))hezké léto přátelé a držte mi palce s mou novou láskou Hankou-))Sportu zdar.Stana

...

(Eva, 3. 5. 2010 14:31)

Myslím , že díky počasí a počtu družstev - to byl velice vydařený turnaj.... Hlavní manažeři turnaje - Pepa,Žofka a Olina to jako vždycky - dali na jedničku.
Umístění na bedně je taky úspěch při zranění klíčového hráče-Víti.
A večer taky neměl chybu. SPORTU ZDAR A PUMPAŘŮM ZVLÁŠŤ!