Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osoblažský pohár 2011

6. 9. 2011

 

 

 

Sestava: Víťa, Žofka, Radek, Aleš, Renda, Pavel, Jana, Olina
 
No to zas bylo něco!!  Absolutně vydařená akce podpořená slunečným počasím, výbornými sportovními výkony a celkově dobrou náladou a atmosférou. Posádka Pumpařů obývající tatraňácký renault vyrazila v pátek něco mezi odpolednem a podvečerem směr Osoblaha. Letos nás GPS systém nevedl přes Polsko, cesta byla ale dlouhá místy klikatá. Naše chuťové pohárky a prázdné žaludky jsme cestou zásobovali výborným hovězím tatarákem, topinkami s česnekem a zapíjeli to moravskými víny. Po slavnostním příjezdu na ubytovnu v Osoblaze, kde nás čekala pořadatelka Jana, jsme šli omrknout soupeře do místního pohostinství. Na příkaz kapitánky proběhla brzká večerka - v 1.00 hod všichni v posteli. (Uf, poslechli mě). Ráno - nástup na značky, zahájení, losování, los nás přiřadil do skupiny B o pěty mančaftech. Turnaje se zúčastnilo celkově 10 týmů. Ze skupiny jsme postoupili suverénně z prvního fleku. V semifinále jsme se střetli s našimi kamarády - kvalitním družstvem domácí Osoblahy. Ze začátku se zdálo, že nám to osoblažáci nandají, ale nestalo se tak. Zvítězili jsme 2:0 a postoupili do finále s týmem ze Studénky - Dynamem Mosqua. První set byl v režii Pumpařů, druhý set patřil soupeřům. Prostě vyrovnané finále, jak se sluší a patří, o čemž svědčí i závěrečný tie-break, který dopadl ale v náš neprospěch v poměru 14:15!! Scházel 1 bod (slovy jeden) a mohli bychom se stát vítězi turnaje. I tak 2. místo je skvělý výsledek, který byl navíc stvrzen i titulem pro nejlepší hráčku turnaje Janu. Za 2. místo jsme dostali stříbrný tácek a dárkový koš.
Už dlouho jsme nepodali takový vyrovnaný výkon, na hřišti vše šlapalo jak mělo, každý věděl, co má hrát, nedělaly se zbytečné chyby. Souhra a pohoda na hřišti byla po těch letech, co spolu hrajem, vidět. Snad nám to vydrží i nadále (tj. názor kapitánky, kdyžtak mně to vyvraťe, co to tu melu).
Co se týče sobotní poturnajové akce, tak sobotní večer - opět v režii Pumpařů a Osoblažáků. Po decentním posezení na hřiští následoval plynulý přesun na vedlejší fotbalové hřiště, kde probíhala diskotéka s doprovodným programem Miss mokré tričko a trenky. Doprovodného programu jsme se ale nezúčastnili, neboť jsme si řekli že, ocenění už jsme posbírali dost.
 
Většina fotek je na:

http://pumpari.rajce.idnes.cz/Osoblazsky_pohar_2011/

 

Náhledy fotografií ze složky Osoblažský pohár 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fotky

(Jana Šl., 8. 9. 2011 18:19)

Fotky na rajčeti jsou úplně skvělé, tak precizně zachycené volejbalové úkony v pohybu, se hned tak nepovedou, akorát to vykrytí nic moc, budeme muset na tom zapracovat, opět to kochání je v kurzu :)

Re: fotky

(Olina, 9. 9. 2011 9:27)

Ano, to je pravda, fotograf se zase kochal, musíme příště zapracovat na lepší kvalitě fotografií při vykrývání. Doporučuji použít funkci stabilizátor pohybu.