Jdi na obsah Jdi na menu
 


Republikové finále ČASPV

4. 9. 2009

Dřevěnice story

Tak konečně jsem si našla trochu času k tomu, abych Vás informovala, o tom jak jsme jeli do Dřevěnice na republikové finále ve volejbale pořádaným Českou asociací Sportu pro všechny a jak jsme si tam vedli.

Sestava: Eva, Lenka, Víťa, Žofka, Aleš, Pavel, Radek, Ježek, Olina

Z Břeclavi jsme vyjeli v 15.00 hod, po cestě jsme nabrali v Boskovicích další členy naší výpravy – v kategorii mužů i žen naše dobré kamarády z Boskovic, včetně realizačního týmu z KASPV Hanky a Jardy. V autobuse vládla přátelská nálada až do Dřevěnice.  Příjezd do Dřevěnice cca v 20.00 hod, už nevím přesně, proběhla prezentace všech družstev, pak ubytování v kempu v chatkách, decentní drink na přivítanou a brzká večerka. Ráno budíček v 6.30 hod, snídaně a šlo se na plac. Nepřízeň nás doprovázela již od začátku turnaje, kapitán Vítek měl zánět spojivek, ozývala se i stará zranění jiných hráčů a počasí bylo, že by ani psa nevyhnali. Hráli jsme hned první zápas se Středočeským krajem, prohráli jsme 2:0. Naděje svitla při druhém zápase proti Liberci, který jsme vyhráli 2:0. A dál už to šlo ale s náma z kopce – samé prohry.

Protože jsme o boje o přední příčky byli vyřazeni, mohli jsme to alespoň roztočit na večerním sobotním candrbále. Po koštu moravských vín, jsme nekladli pak odpor ani zelené.

V neděli se hrálo o umístění. Čekali nás dva zápasy, které jsme vyhráli 2:0, což nám zaručilo celkové 9. místo v kategorii mixů.

Světlým bodem naší výpravy za Jihomoravský kraj byli muži z Boskovic, kteří jsou zárukou úspěchu. Skončili na bezvadném 2. místě. Ikdyž na první flek chybělo opravdu málo.

Ženy z Boskovic skončily na 10. místě.

Na zpáteční cestě domů vládla opět přátelská atmosféra, neboť 2 členové výpravy slavili narozeniny (mladý smečař Boskovic a náš Radek z Poštorné), počastovali nás slivovicí a vínem.

Naše působení na republikovém finále ve volejbale nebylo zrovna podle našich představ. Těžko se mně píše o neúspěchu, lépe se píše o úspěších. Nejtěžším soupeřem pro nás jsme si byli my sami. Sami sobě toho hodně dlužíme, není třeba snad propadat skepsi, pokusíme se postoupit příští rok a zúčtovat především sami se sebou. Osobně si myslím, že máme na víc.

Ale jinak byla sranda, ne? Co nás nezabije, to nás posílí.

Toť vše, milý příznivci volejbalu, a těším se na příští rok (?????). Voleji zdar. Jestli jsem na něco zapomněla, napište to do komentáře.

Za zmínku snad ještě stojí, že si Ježek vysloužil novou přezdívku – Šaman.

Výsledky a pořadí:

-ow-

 

Náhledy fotografií ze složky Republikové finále ČASPV

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(Olina, 10. 9. 2009 11:57)

Ještě musíme poděkovat Hance a Jardovi z KASPV za to, že o nás bylo celé tři dny perfektně postaráno, a že se na nás opravdu nezlobí.

Pardónek

(Jara Valián, 7. 9. 2009 17:10)

Tak jste mě rozhodili, že jsem Vás i blbě napsal. Tak tedy ten vzkat patří PUMPAŘŮM!!

Netruchlete

(Jarda Valián, 7. 9. 2009 16:37)

Vzkazuju všem Pupmařům, že se vůbec nezlobím za jejich sobotní "mrtvolný" výkon, určitě se šetřili na večer a nedělní dopoledne, kde již to byli zase Ti moji praví dobří kamarádi. Málokdy se s Vámi vidím, ale vždy je mi mezi Vámi HODNĚ DOBŘE. Tož, ať to tak zůstane na věčné časy - a nikdy jinak!!! Jara Valián - metodik Jihomoravské krajské asociace Sport pro všechny