Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Nezdenice

7. 11. 2011

29.10.2011

Zase jeden pěkný turnájek dokonce narozeninový. Pozvali nás kamarádi Břídilové co ve svých řadách měli pět oslavenců, takže se hrálo, slavilo, pilo a zase hrálo jedlo pilo…..  Moc pěkně se o nás všechny postarali.

Ale od začátku, samozřejmě jsme vyjeli s trochou zpoždění, kdy ještě večer v pátek jsme ladili čas odjezdu a Pavlovi jsme ten čas trochu měnili, takže nakonec stál před domem zbytečně tak deset minut a hned zrána jsme si vyslechli, že jsme nezodpovědní – no řídil Aleš…. Naše partička ve složení Eva, Jana, Pavel, Aleš, Víťa, Renda, Žofka a Radek tedy zdárně vyrazila v sobotu ráno k neprobádaným končinám Nezdenic (koutek mezi Uherským Brodem a Bojkovicemi).  Po cestě jsme dostali chuť na kávu, tak jsme vyhlídli benzinku a už ve dveřích nám kamarádi z Mikulova hlásili „Nejsou kelímky!“ . Takže žádná kávička a jedem dál. Musel stačit čaj se sedmi bylin a s trochou podpůrného lektvaru z trnek.

Vjeli jsme do dědinky a kde prý to je -  no přece u kostela, takže jsme zajeli před hřbitov, no na podruhé jsme se trefili a bylo to velmi milé překvapení -  krásná nová tělocvična s bezva zázemím, na stole koláčky, kafíčko, čajíček , slivovička.

Brousili se na nás zuby tyto družstva – Břídilové „A“, Břídilové „B“, Ferda Mikulov, Ogaři a Bánov, takže s námi šest družstev – hráno každý s každým. Do hry se zapojili všichni účastníci zájezdu včetně skoro zdravých Vítě a Žofky, všechna utkání jsme vyhráli, takže po dobrém výkonu 1.místo, krásný nový pohár , diplom (mám ale neblahý pocit, že tahle krásná ocenění budou vystaveny na baru hospody ZOO, protože se asi z našich řad nenašel nikdo,. kdo by pohár s diplomem vzal – pokud ano, ať se přihlásí do komentáře nebo kamkoli) a na konec výborná zábava – opět došla zelená, ale cherry s fíkovou taky dobré.

text: Jana Š.

 

Náhledy fotografií ze složky Nezdenice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář