Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční turnaj mixů ASPV 2007

15. 12. 2007

V sobotu 15. 12. 2007 jsme uspořádali ve sportovní hale Lokomotivy Břeclav tradiční Vánoční turnaj ve volejbale mixů. Byl to již 11. ročník a zúčastnilo se ho 12 družstev z celé ČR ale i z Maďarska a Slovenska.Obrazek

Hrálo se ve 3 skupinách po 4 družstvech, z každé skupiny pak  postupoval první do finálové skupiny.ObrazekObrazek Kdo zrovna nehrál - popíjel vínko Obrazek anebo pojídal Obrazek.

Ve finále se tedy střetly týmy Co chceš Břeclav, Torpédo Melkov a ASK Blansko.  I přestože finálová skupina byla velice vyrovnaná a všichni hráči předváděli skvělé výkony, vítěz mohl být jen jeden. A tím se stal břeclavský tým Co chceš, který porazil ASK Blansko 2:0 a Torpédo Melkov 1:1 lepším poměrem bodů. Celkové pořadí: 1. Co chceš Břeclav Obrazek      

2. Torpédo Melkov, 3. ASK Blansko, 4. Sebranci Břeclav, 5. Pumpaři Tatran Poštorná, 6. Pošťáci, 7. VKS Osoblaha, 8. Nadace Capitaina Morgana Praha, 9. Podivín, 10. Old Stars Žilina, 11. Budapešť, 12. S-ko team.

Nejlepším hráčem byl vyhlášen Jiří Lenz (Co chceš), nejlepší hráčkou Alena Šustáčková (Torpédo Melkov) Obrazek, hráčem s největšími zkušenostmi byl vyhlášen Jirka OndráčekObrazek.

Cen bylo hodně Obrazek, některé byly opravdu zajímavé

    Obrazek ,

ale všichni jsme se stejně těšili, jak si pochutnáme na Obrazek.

Večerní posezení Obrazek bylo bujaré, tančily se tradiční řecké tance Obrazek, tradiční finské tance Obrazek . Na parketu a u baru to hořelo, ještěže "tu bol prítomný hasičský záchranný zbor". Nejlepší byl Žofkův brácha, měl by ho brát Žofka mezi nás častěji.

Děkujeme sponzorům, kteří přispěli finančně nebo darem

http://www.pumparipostorna.estranky.cz/archiv/uploaded/33

a všem, co se podíleli na organizaci turnaje.

Fotky od Tondy:

http://www.ovsbreclav.tksoft.cz/OPMIXY20071215.aspx

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční turnaj mixů ASPV - 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Děkovačka

(Torpéda, 17. 12. 2007 16:45)

Tímto Vám chceme poděkovat za krásný turnaj,organizaci a překrásné prkénko.Zároveň Vám přejem hodňe zdraví a sportovních úspěchů v novén roce 2008 a těšíme se na další spolupráci,jak na poli sportovním, tak společenském. Sportu a Pumpařům zdar a dík.Mana--žer

Vianočný turnaj

(Iva, 17. 12. 2007 14:31)

Chcem sa veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorý sa podieľali na organizácii tohto turnaja, za príjemne strávený víkend. Poturnajová akcia bola výborná, super zábava, len škoda, že neboli všetky zúčastnené družstvá - najmä 6. miesto :-)
Niekedy nabudúce

Vánoční turnaj

(Žofka, 17. 12. 2007 13:22)

Chci poděkovat Olině,Pepovi,Emilovi a všem Pumpařům za organizaci a vedení turnaje. Také dík všem sponzorům za peněžní a věcné dary obzvlášť Romanu Zapletalovi a Jirkovi Herzánovi "Ježkovi". Díky také všem co se zůčastnily našeho turnaje a doufám že si alspoň trochu zahráli a pobavili se u nás na té Jižní Moravě.
Co se týká poturnajové akce v restauraci tak se chci za svého bratra (mé jednovaječné dvojče) omluvit. Asi špatná konstalace hvězd nebo mu někdo nalil do pití alkohol že tak řádil. Vůbec nechápu že se pustil do tancování s jeho vyhlášeným stylem ala opičí tanec. A to jeho přísloví že tančí jednou za deset let už taky neplatí vždyť o tanec se pokoušel už loni. Doufám že jeho chování a řeči nikoho neurazily a nezkazily super večer. Dík Adamovi že na turnaj nedorazil a nedovezl ty vzorky destilátů to by brácha dopadl ještě hůř.

Ještě bych požádal o minutu ticha za Alešovo kolo. Smrk černým lutrám.Dík